Console

A Console a Tekno Point legújabb DC-inverteres mono és dual split légkondicionálója. A készülék hasonlít a hagyományos parapetes klímákhoz, de tangenciális ventilátorának köszönhetően igen csendes működést garantál és kedvezőbb áron kapható.

Ideális minden olyan helyiségbe, ahol nem követelmény a levegő magas nyomáson történő légtérbe juttatása. Gyorshűtő üzemmódban a hideg levegőt két irányban fújja ki, az előlapon található felső és alsó rácsokon, míg hőszivattyús üzemmódban a meleg levegő az alsó rácson távozik. A készülék bioszűrőt tartalmaz a magasabb komfortérzet érdekében. R410a hűtőközeggel töltött.



Telepítése rendkívül egyszerű, nagyban hasonlít a hagyományos split beltéri egységekéhez. A különbség a kis befoglaló méretekben (700x600x210 mm-es mélység) és az elhelyezésben rejlik, a Console ugyanis a padlószint közelében helyezendő el.
Az alkalmazott DC invertertechnológia jelentős energia-megtakarítást garantál a hagyományos készülékekhez képest.
A berendezés autorestart funkcióval rendelkezik, azaz áramszünet után újraindul.
Monosplit verzióban két méretben áll rendelkezésre, 3,6 és 5,3 kW-os teljesítménnyel. Az 5,3 kW-os modell működőképes rendkívül alacsony külső hőmérséklet esetén is , max. -15 °C-ig.
Dualsplit verzióban 2,6 + 3,6 kW-os teljesítménnyel kapható.



Hűtő üzemmód



Fűtő üzemmód



Gyorshűtő üzemmód


Bővebb információt kérhet kollégánktól:
Zámoli Szabolcs – product manager
klima@teknopoint.com
Tel.: 420-0228 mellék: 124
Mobil: 06-20/772-3438

Szóljon hozzá

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni.