Csütörtökön nyit a Renexpo – Az új energiaprogramok bemutatkozása

2010. május 27-én nyitja meg kapuit a negyedik RENEXPO® Central Europe, a Hungexpo „C” csarnokában. Magyarország energetikai szakkiállítása hazánk és a régió számára kulcsfontosságú területekre, a biomasszából és biogázból termelt energia hasznosítására, a decentralizált energiatermelésre – vagyis a megújuló energiát helyben megtermelő és felhasználó települések gyakorlatának bemutatására, valamint a földhő és a napenergia hasznosítására koncentrál.

Néhány érv, ami miatt érdemes kilátogatni a rendezvényre:


• Alternatív hajtású járművek bemutatója


• Innovációk: Szolár parabola, szolár tetőcserép


• Napkorona bajnokság és díjátadó az Önkormányzatok részvételével


• Uni Street-Egyetemek utcája: hazai egyetemi hallgatók bemutatkozása


• Német stand és Német Energia Nap a német nagykövetasszony részvételével


• Dynamo Effect nemzetközi kampány bemutatkozása


• Kiállítók és látogatók Európából


• Klímairoda bemutatkozása


• Osztrák cégek bemutatkozása egy közös standon


• Kiállítói Fórum a kiállító cégek előadásaival


• Pellet sziget


• Szakmai Szövetségek


A kiállítást kísérő szakmai konferenciákon számos neves előadó és hivatalos hozzászóló osztja meg tapasztalatait a RENEXPO® kulcs témaköreiben, bemutatva a legjobb gyakorlatot, és a megvalósításhoz szükséges gazdaságossági, jogi, környezeti és technikai vonatkozású részleteket.


Vegyen részt szakmai konferenciáinkon: Konferenciaprogram


Regisztrálja magát előzetesen látogatóként így 50 %-os kedvezményes jegy vásárlására jogosult. Ehhez, kérjük, az alábbi linken regisztráljon: Látogatói regisztráció


További információt talál a kiállítás weboldalán: RENEXPO.hu


A REECO csoport következő szakmai kiállítása a CEP® Clean Energy & Passive House Expo, Nemzetközi Kiállítás és Konferencia az energiahatékony és intelligens épületekről, mely 2010. október 27-28-án kerül megrendezésre.


Bővebb információ kiállítóknak: CEP-EXPO.hu

Szóljon hozzá

A hozzászóláshoz be kell jelentkezni.